Komunikacyjne

Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Przekonaj się o tym!

Do ubezpieczeń komunikacyjnych zaliczamy ubezpieczenia:

  • OC – posiadaczy pojazdów mechanicznych,
  • AC – Autocasco, ochrona przed kradzieżą i innymi stratami wywołanymi przez czynniki zewnętrzne także ludzkie,
  • NNW – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerow,
  • ASS – Assitance pomoc 24h na dobę w razie wypadku, awarii lub kradzieży pojazdu, działa w kraju i za granicą.

Najbardziej popularnym ubezpieczeniem jest obowiązkowe ubezpieczenie OC.
W tym przypadku chyba każdy z nas szuka najtańszego ubezpieczenia i dlatego tak dobraliśmy naszych partnerów Ubezpieczeniowych aby dla każdego z naszych klientów znaleźć najlepszą ofertę. Możesz obliczyć w naszym kalkulatorze OC ( obecnie dwa powiaty świnoujski i kamieński) ile zapłacisz za polisę OC a jak przyjdziesz do biura to może dostaniesz jeszcze jeden bonus. Część z Naszych klientów oprócz ubezpieczenia OC chce wykupić np. ubezpieczenie ASS lub Autocasco albo tylko ubezpieczenie szyb. Staramy się wówczas dobrać odpowiednie ubezpieczenie w stosunku do potrzeb i preferencji naszego obecnego jak i przyszłego Klienta.

Aby ubezpieczyć Twój samochód potrzebujemy tylko dowód rejestracyjny.
Natomiast to wyliczenia składki potrzebujemy trochę więcej informacji (np. w jakim jesteś wieku, czy posiadasz dzieci, gdzie mieszkasz, jak długo posiadasz prawo jazdy, na jaką sumę ubezpieczenia chcesz ubezpieczyć samochód w AC). Ubezpieczamy także pojazdy sprowadzone, które jeszcze nie mają przeglądu w Polsce. Jest to ubezpieczenie OC krótkoterminowe na 30 dni. Potrzebujemy umowę kupna sprzedaży oraz zagraniczne dokumenty własności pojazdu (karta pojazdu) i rejestracyjne (np. niemiecki brief). Zachęcamy także firmy taksówkowe do ubezpieczania się w naszym biurze, mamy dla Was naprawdę super ofertę.

Przyjdź , zadzwoń, napisz i przekonaj się sam, to nic nie kosztuje, nie słuchaj plotek a możesz zaoszczędzić duże pieniądze. Wielu nam już zaufało gdyż nasza oferta jest zawsze najlepsza.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.